Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

360 derece uzaktan eğitim bakış açısıyla ürettiğimiz özel çözümler ve ölçeklenebilir altyapımız sayesinde bütün kurumların uzaktan eğitim ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Eğitim Şirketleri

Fiziksel mekanlara katılımcıları çağırma zahmetine ve maliyetine katlanmadan, tüm Türkiye genelinde (veya dünya çapında) online eğitimler vermenizi sağlıyoruz. Kullandıkça öde modelimizle hemen şimdi bizimle iletişime geçerek ücretsiz kurumsal hesap açabilir; ihtiyacınız olduğunda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okullar

Dersler sonrası akşam etütleri için öğrencilerin okulda kalmasına gerek olmadan, Canlı Oturum Sistemi'miz sayesinde tüm öğrencilerinize evlerinden de interaktif canlı eğitim verebilirsiniz. Ayrıca derslerle ilgili materyaller, ek bilgiler sistemimize yüklenebilir; böylece öğrenciler ilgili ders içeriklerine telefon veya tabletlerinden, İnternet'e bağlı oldukları herhangi bir yerden istedikleri zaman erişebilirler.

Kurumiçi Eğitim

Kurumiçi eğitimlerinizi, çalışanlarınızın bulundukları ofislerinden almalarını sağlayabilirsiniz. İsterseniz Canlı Oturum Sistemi'mizle interaktif canlı bir şekilde, isterseniz de hazır video eğitimler vasıtasıyla çalışanlarınızın (veya bayilerinizin) eğitim ihtiyaçlarını zaman ve mekan bağımsız kolayca giderebilirsiniz. Sistemimiz kurumdışı eğitmenlerle çalışmanız için uygundur. Böylece yurtdışından veya başka bir şehirden eğitmen getirmenize gerek olmadan, eğitmenin bulunduğu ülkeden/şehirden çalışanlarınıza kolayca eğitim vermesini sağlayabilirsiniz.

Uzaktan Öğretmen Programı - Kurumsal Üyelik

Etüt merkezleri, etüt evleri veya birden çok serbest eğitmen, danışman bir araya gelip (eğitim şirketi kurmalarına gerek olmadan) Uzaktan Öğretmen Programımızda kurumsal üye olarak kendi öğrencileri, danışanları için ücretli veya ücretsiz eğitimler açabilirler.

Free HTML5 Bootstrap Template by FreeHTML5.co

Danışmanlık Faaliyetlerimiz

Uzaktan eğitim teknolojilerine geçiş yapmak isteyen ama bunu nasıl kurgulayacağı konusunda yardıma ihtiyacı olan tüm kurumların yanındayız. Aşağıdaki konularda bize her zaman danışabilirsiniz:

  • Uzaktan eğitim teknolojileri hakkında bilgi alma
  • Doğru teknolojinin seçimi ve kurum genelinde uygulanması
  • Çalışanlara, paydaşlara gerekli eğitimlerin verilmesi
  • Kurumun özel ihtiyaçları için özel çözümlerin tasarlanması ve uygulanması