Kurumsal Çözümler

Sosyal Sorumluluk

Her şirketin, her bireyin bulunduğu topluma, elinden geldiği imkanlarla, destek olmasının gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu bakış açımıza uygun olarak kaynaklarımızın bir bölümünü her zaman ihtiyacı olanlara ayırmaya devam edeceğiz.

Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler

Türkiye genelinde gönüllülük esasıyla çalışan, büyük - küçük demeden, bütün dernek ve sivil toplum kuruluşlarına uzaktan eğitim sistemimimizi ücretsiz olarak sunmaktayız. Bu konuyla ilgili profesyonel hizmetlerimizden ücretsiz yararlanmak için bizimle iletişime geçilmesi yeterlidir.

Devlet Okulları

Hangi öğretim seviyesinde olursa olsun, ilkokul - ortaokul veya lise - üniversite, devlet okullarımızın her zaman yanındayız. Uzaktan eğitim ihtiyaçlarını, elimizden gelen tüm imkanlarla, ücretsiz olarak karşılamak için hazır durumdayız.

Bireysel Projeler

Aklınızda toplumumuza veya insanlığa faydası olabilecek bir projeniz varsa, ve bunun bacaklarından biri de uzaktan eğitim altyapısı ise, lütfen bizimle iletişime geçin, elimizden gelen yardım ve desteği size sağlayalım.

Free HTML5 Bootstrap Template by FreeHTML5.co

Kovid-19 Salgını

Dünya çapında ansızın yakalandığımız bu Kovid-19 salgını sebebiyle, hayatımıza bir sürü kısıtlamalar girdi. Bu kısıtlamalar hem eğitim hem de çalışma hayatımızı olumsuz etkiledi. Biz ABC Uzaktan Eğitim olarak bu konuda desteğe ihtiyacı olan herkesin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kovid-19 salgını özelinde bizden yana bir ihtiyaç olursa, iletişime geçmeniz yeterli, elimizden gelen desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.