Bireysel Çözümler

Bireysel Çözümler

Uzaktan Öğretmen Programı'na katılmak suretiyle Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrencilere, kullanıcılara eğitim vermeye başlayabilirsiniz.

Uzaktan Öğretmen Programı

Programa üye olduğunuzda platformumuzu kendi kişisel uzaktan eğitim platformunuz olarak kullanabilir ve böylece öğrencilere, danışanlara canlı eğitimler verebilirsiniz. (Kendi mevcut öğrencilerinize, danışanlarınıza eğitim verebileceğiniz gibi, Ders-i Alem Sosyal Öğrenme Platformu ile entegre olmak suretiyle, oradaki diğer kayıtlı kullanıcılara da eğitim verebilir ve gelir elde edebilirsiniz.)

Programa kaydolmak tamamen ücretsizdir ve ister ücretli ister ücretsiz olarak eğitimler oluşturabilirsiniz. Canlı derslerde, muadillerinden farklı olarak, herhangi bir (40 dakika vb.) süre sınırı da bulunmamaktadır.

Program başvuru sayfası için tıklayın.

Ders-i Alem Sosyal Öğrenme Platformu

Eğer kendi öğrencileriniz veya danışanlarınız yoksa, Ders-i Alem Sosyal Öğrenme Platformumuza bireysel üye olup oradaki mevcut kullanıcılar için eğitimler açabilirsiniz.

Öğretmenler, Serbest Eğitmenler ve Danışmanlar

Ders-i Alem Sosyal Öğrenme Platformu'na veya Uzaktan Öğretmen Programı'na kaydolmadan da uzaktan eğitim sistemimizi kendi öğrencilerinizle, danışanlarınızla dışarıya kapalı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

ABC Uzaktan Eğitim'e Katılın

Bize Başvurun

Eğer bireysel olarak program veya platformlarımıza üye olup eğitim vermek yerine ABC Uzaktan Eğitim çatısı altında eğitim açmak istiyorsanız bize eğitmenlik için başvurabilirsiniz:

  • Özgeçmişinizi ve uzmanlık alanınızı bize gönderin.
  • Değerlendirme yapalım ve sizinle irtibata geçelim.
  • ABC Uzaktan Eğitim bünyesinde eğitim vermeye başlayın.
  • İletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.